RASPOLOŽENI NAPADAČ BIJELIH

RIJEKA-TRIGLAV KRANJ 3:0 Bijeli pobjedom zaključili pripreme, Triput zabio Drmić

Nogometaši Rijeke pobijedili su Triglav iz Kranja 3:0 u posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva

RIJEKA-TRIGLAV KRANJ 3:0

RIJEKA – Pripremna utakmica. Sudac: Marin Rožman (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Drmić (46′), 2:0 Drmić (56′), 3:0 Drmić (58′).

RIJEKA: Zlomislić, Simčić, Stanić, Dujmović, Vukčević, Lepinjica, Abass, Pavičić, Liber, Vuk, Obregon. Još su igrali: Labrović, Braut, Čestić, Velkovski, Krešić, Prince, Čerin, Selahi, Murić, Vučkić, Drmić.

TRIGLAV: Čadež, Vuković, Šalja, Vardić, Ivetić, Krznarić, Jakupovič, Pavlović, Čeh, Kopač, Matić. Još su igrali: Alagić, Mrežar, Matič, Kim, Vršič, Skok, Čadež, Maksimović, Schwaiger.

Rijeka je povela u 46. minuti, Drmić je na kraju akcije plasirao loptu u mrežu – 1:0.

U 56. minuti Drmić je primio jednu visoku loptu i lijepo poentirao iz okreta – 2:0.

U 58. minuti Braut je lijepo proigrao Vučkića koji je izbio pred gol i proigrao Drmića, a napadač Rijeke uspio je poslati loptu u mrežu unatoč klizećem startu braniča Triglava – 3:0.