(VIDEO) KOLIKO ĆE RODITELJI POTROŠITI? Evo kako uštedjeti za novi školski pribor i udžbenike!

(VIDEO) KOLIKO ĆE RODITELJI POTROŠITI? Evo kako uštedjeti za novi školski pribor i udžbenike!

Do početka nove školske godine ostalo je svega desetak dana, a u kupovinu udžbenika, pribora, torba i ostalog s roditeljima i školarcima krenula je i naša ekipa

Neki su tek krenuli u potragu za udžbenicima, a drugi kupnju privode kraju. Mali prvašići pažljivo biraju novu opremu.

Cijene kompleta udžbenika ovise o izdavaču. Od 1. do 4. razreda kreću se od 650 do 1000 kuna. Viši razrede znače i više cijene, pa će tako za užbenike od 5. do 8. roditelji izdvojiti od 1 300 do 1 600 kuna.

UPRAVO SE ČITA

No to nije konačni trošak, jer treba nabaviti pribor i bilježnice čije cijene su u prosjeku od 5 do 15 kuna po komadu.

Matematika za roditelje se nastavlja, jer  pernice koštaju od 70 do 200 kuna, a školske torbe od 300o do 650 kuna.

Pri kupnji užbenika i radnih bilježnica moguća je ušteda, jer oni rabljeni u antikvarijatima prodaju se znatno jeftinije.

Bili novi ili rabljeni, krajnje je vrijeme za kupnju udžbenika, jer kako se bliži početak nove školske godine, tako će i gužve biti veće.

Dragana Eterović

 

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video? Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.

Komentari