POVRATAK NA KANTRIDU 3

“OVO JE WOOOW”! Svoje dojmove s Kantride iznose igrači Rijeke, navijači i bivši igrači

08.10.2021., Rijeka - Povratak na Kantridu. Medjunarodna prijateljska utakmica HNK Rijeka - NK Olimpija, na stadionu Kantrida.

Vratila se sinoć Rijeka na Kantridu i to kako – uvjerljivo i pobjednički protiv Olimpije, trećeplasirane momčadi slovenskog prvenstva

Vratila se i ostavila Slovencima punu mrežu golova. Rijeka – Olimpija 6:1. Zabijao je Drmić u 24-toj, 29-toj, ponovio u 59-minuti, pridružili su mu se Vučkić, Obergon i Mudrađžija, ublažio je tek poraz Lamine kod 2:0, no rezultat jučer nije bio važan.

Slavio se opet trenutak, kada navijači i igrači postanu jedno!

Više u VIDEOPRILOGU:

Novinar: LARRY AMBROZICH
Snimatelj: IVAN BANOVIĆ
Montažerka: ESTA DEŠPOJA

Posebno je oduševljen bio golgeter Rijeke Josip Drmić: “Ovo je wooow osjećaj. Ja stvarno nemam riječi…”, rekao je najbolji strijelac Rijeke za Kanal RI.

Za razliku od Drmića, Tomečak i Prskalo jako dobro znaju kako je igrati na Kantridi. Osjećaj je opet, složili su se, bio jedinstven.

Plavo – bijeli baloni za početak, impresivna koreografija u sredini i već tradicionalna bakljada u 60-toj minuti. Sve što jedna utakmica treba imati.

Stigla je na Kantridu i vesela skupina studenata.

Svoje daleke nasljednike došao je pogledati i nekadašnji kapetan bijelih s gotovo 500 nastupa u dresu Rijeke, Ivan Kocjančić

Treće izdanje povratka na Kantridu počelo je prijateljskom utakmicom veterana Rijeke i Orijenta. Napeto i izjednačeno do samog kraja no domaćini su ipak pokazali tko je glavni u kući, i nogometne prijatelje na Krimeju ispratili s 4:3.

Na kraju, kad se podvuče crta, bio je to još jedan povratak nabijen emocijama, nekim novim geeracijama za pamćenje a onim starijim za maštu i nadu u stvarni povratak, donosi Kanal RI.