TURNIR PRIJATELJSTVA Rijeka nadigrala Partizan i izborila polufinale

Idi na originalni članak

Kadeti Rijeke pobjedom protiv Partizana 4:1 potvrdili su prolaz u polufinale “Turnira prijateljstva” što se održava u Bijeljini. Rijeku su do pobjede predvodili Lozić, Baltić, Listar i Biškupović

Oglas

Riječki nogometaši bili su rastrčaniji, borbeniji i držali pritisak tijekom cijelog susreta. Pritisak je i urodio plodom jer osim sjajnog pogotka Listara, Rijeka je izborila tri jedanaesterca.

Prvi u 10. minuti kada je siguran izvođač bio Lozić – 1:0. Drugi pogodak stigao je u 36. minuti kada je s kreča precizan bio Baltić – 2:0.

Samo tri minute kasnije, Liber je sjajno proigrao Listara petom, koji je varkom prevario čuvara i s petnaest metara pogodio za 3:0.

Jovković je vratio nadu Partizanu nakon što je u 43. minuti smanjio na 3:1.

Konačan rezultat djelo je Biškupovića koji je iskoristio najstrožu kaznu i pogodio za 4:1.

Za ulazak u finale Rijeku očekuje susret protiv Osijeka koji je na rasporedu u subotu s početkom u 13.30 sati.