BIVŠI TRENER HNK RIJEKA

Slovenci: Đalović primio udarac u tučnjavi svojih igrača, odmah napušta Maribor?

Photo: Nel Pavletic/PIXSELL

Radomir Đalović, prošlosezonski osvajač dvostruke krune s Rijekom, nedavno je preuzeo slovenski Maribor nakon što je smijenjen s klupe Kvarnera. Iako je njegov početak u Sloveniji bio obećavajući – dvije pobjede u prvenstvu protiv Mure (1:0) i Aluminija (3:2), te uvjerljiva 13:0 pobjeda protiv Jurevskog Dola u slovenskom Kupu – situacija u klubu se zakomplicirala.

Incident na treningu

Prema slovenskom mediju Ekipa, na posljednjem treningu Maribora došlo je do fizičkog sukoba između dvojice ključnih igrača, Omara Rekika i Benjamina Tetteha. Đalović je pokušao smiriti situaciju, ali u naguravanju je i sam primio udarac.

Incident je izazvao snažno nezadovoljstvo crnogorskog trenera koji je događaj protumačio kao otvoreno nepoštivanje njegovog autoriteta. Zbog toga je njegova budućnost u Mariboru trenutno pod velikim upitnikom.

Što slijedi?

Sve su veće šanse da će Đalović ubrzo napustiti Ljudski vrt, iako konačna odluka još nije donesena. Maribor ima zakazan trening poslijepodne, a ukoliko Đalović bude prisutan i klub uspije razriješiti situaciju, on će voditi momčad u subotnjem derbiju protiv Celja. U protivnom, klupu bi ponovno mogao preuzeti privremeni trener Radovan Karanović, prenosi Index.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari