14. STUDENI

Exportdrvo uskoro postaje meka za ljubitelje oldtimera: Ne propustite izložbu legendarnih vozila i motocikala!

20.9.2024. Rijeka - Izlozba oldtimer automobila u Exportdrvu. Photo: Nel Pavletic/PIXSELL

Oldtimer klub Rijeka četvrtu godinu za redom priređuje Izložbu starodobnih vozila FA-RI , što će se u prostorima “Exportdrva” održavati od 14. do 16. studenog 2025.godine.

Uz veći broj starodobnih vozila na dva, tri i četiri kotača raznih godišta proizvodnje, kao temeljni postav, pristiglih iz različitih krajeva Hrvatske, očekuje se i najstariji automobil iz daleke 1917.godine, dok središnju temu ovogodišnje izložbe predstavlja Fićo, raznih godišta i izvedbi u okviru 70-godišnjice početka proizvodnje jednog od prvih modela. Bit će tu paleta Tomosa i Vespi, brojne fotografije povijesti prometa u Rijeci, rabljeni dijelovi za oldtimere, povijesti sporta, predavanja i slično.

Svečano otvaranje priređuje se u petak 14.studenog 2025.godine u 17 sati.

Izložba za posjetitelje bit će otvorena u subotu 15. i nedjelju 16. studenog 2025.g., cjelodnevno od 9 do 20 sati, uz besplatan ulaz za posjetitelje.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari