
Kada je zaštitar trgovine zaustavio 33-godišnjeg počinitelja, fizički je napao zaštitara i pokušao pobjeći, izvijestili su iz policije.
Podnošenjem kaznene prijave protiv 33-godišnjeg hrvatskog državljanina dovršeno je kriminalističko istraživanje policijskih službenika II. policijske postaje Rijeka za koga je utvrđena osnovana sumnja u počinjenje kaznenog djela razbojnička krađa.
Policija ga sumnjiči jer je u srijedu, 11. ožujka, u trgovini na području Pećina u Rijeci, u namjeri stjecanja protupravne imovinske koristi, s police uzeo nekoliko artikala u vrijednosti oko 140 eura.
Potom je krenuo prema izlazu iz trgovine bez da je iste platio, a kada ga je zaštitar zaustavio, fizički ga je napao i pokušao pobjeći. Međutim, zaštitar trgovine uspio je savladati počinitelja i zadržati do dolaska policijskih službenika.
Završetkom istraživanja osumnjičeni 33-godišnjak je uz kaznenu prijavu mjerodavnom državnom odvjetništvu predan pritvorskom nadzorniku.







