KVALIFIKACIJE U RIJECI: I vaterpolisti Primorja EB u borbi za Europsku ligu!

Kvalifikacijski turnir četiri momčadi održat će se 28. – 30. rujna u Rijeci

Nakon osvajanja petog mjesta u prvenstvu Hrvatske za sezonu 2017./2018., vaterpolisti Primorja EB osigurali su nastup u natjecanju Europa lige.

U Glasgowu je održan ždrijeb kvalifikacijskih skupina za Europa ligu, a nakon što su Riječani pri prijavi za natjecanje istaknuli želju za organiziranjem kvalifikacijskog turnira, isti je i dodijeljen upravo VK Primorju EB a održat će se 28. – 30. rujna u Rijeci.

U skupini s Primorjašima su još VK Partizan RF, OSC Budapest te ASC Duisburg, a dva kluba koja osvoje prva dva mjesta u skupini kvalificiraju se za daljnja natjecanja u okviru Europa lige.

Primorjaši će kao i dosad učiniti sve za besprijekornu organizaciju turnira, a na navijačima je da podrže naše vaterpoliste i pomognu im izboriti daljnji tijek natjecanja!

Iz naše mreže
Preporučeno
video dana
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari