U ZAGREBU

Dilerica (27) kokain čuvala u banci u sefu, zajedno s gotovo 90 tisuća eura!

Foto: Ilustracija

Drogu je skrivala i prepakiravala u stanu u Novom Zagrebu, ali je dio odlučila očito spremiti i na sigurno – u banku.

Policija je u glavnom gradu uhvatila 27-godišnju osumnjičenu dilericu. Zagrebačka policija osumnjičila ju je da je kroz duže vrijeme nabavljala veće količine kokaina, amfetamina i marihuane koje je potom skrivala i prepakiravala u stanu u Novom Zagreba.

Drogu je prije preprodaje prevozila Fordom Fiestom. Uhićena je 16. studenoga kada ju je policija u 11.55 uočila u Ulici Svetog Mateja u Zagrebu. Njezino ponašanje im je bilo sumnjivo, a kada su joj prišli, predala im je 0,55 grama marihuane pakirane u plastični paketić.

Photo: PU zagrebačka

Nakon što joj je pretražila stan, policija je pronašla ukupno 1,3 grama marihuane, 0,8 grama kokaina pakiranog u vakuumirani plastični paketić, 68,4 grama amfetamina pakiranog u tri vakuumirana plastična paketa kao i jedan uređaj za vakuumiranje te 74 plastičnih vrećica za vakuumiranje.

Uz to, otkriveno je da je 27-godišnjakinja u bankovnom sefu držala 58 grama kokaina koji je bio pakiran u četiri paketa i 87.400 eura za koji se sumnja da je pribavljen od preprodaje droge.

”Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja policijski službenici su osumnjičenu 27-godišnjakinju predali pritvorskom nadzorniku i kaznenu prijavu su podnijeli Općinskom državnom odvjetništvu u Novom Zagrebu’’, priopćila je zagrebačka policija, piše RTL Danas.hr.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari