EVO ŠTO JE SVE RADIO

DOLIJAO! Policija uhvatila dečka (18) koji je po Rijeci pljačkao ljekarne i trgovine

Foto Hrvoje Skočić/Riportal

Osumnjičeni 18-godišnjak je uz kaznenu prijavu mjerodavnom državnom odvjetništvu predan pritvorskom nadzorniku, izvijestili su iz policije.

Policijski službenici Službe općeg kriminaliteta Policijske uprave primorsko-goranske proveli su kriminalističko istraživanje nad 18-godišnjim hrvatskim državljaninom zbog sumnje u počinjenje nekoliko kaznenih djela iz domene imovinskog kriminaliteta.

Riječ je o osumnjičeniku za počinjenje tri kaznena djela razbojništva te teške krađe provaljivanjem tijekom prošle godine u Rijeci.

Naime, istraživanjem je utvrđeno kako je u travnju i svibnju počinio dva kaznena djela razbojništva u pokušaju u ljekarni i trgovini, a u drugoj trgovini je razbojništvom otuđio oko 640 eura. K tome je otkriveno da je ​u veljači prošle godine provalio u kiosk iz kojega je otuđio cigarete u vrijednosti oko 150 eura.

Dovršetkom istraživanja, a zbog osnovane sumnje u počinjenje navedenih kaznenih djela, 18-godišnjak je kazneno prijavljen nadležnom državnom odvjetništvu te predan pritvorskom nadzorniku.

Iz naše mreže
Preporučeno