ODUZETO IM VOZILO

Dvojica Poljaka u Kraljevici naišli na otključan auto s ključem u bravi. Sjeli u njega i odvezli se do Gospića

Photo: Dusko Jaramaz/PIXSELL

Osumnjičenici su uz kaznenu prijavu predani pritvorskom nadzorniku, izvijestili su iz policije.

Policijski službenici II. policijske ostaje Rijeka proveli su kriminalističko istraživanje nad dvojicom državljana Poljske u dobi od 27 i 30 godina zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela krađe.

Sumnjiče se da su 3. svibnja u večernjim satima u Kraljevici otuđili osobno vozilo riječkih registracijskih oznaka u vlasništvu 66-godišnjeg hrvatskog državljanina. Naime, osumnjičenici su ušli u navedeno vozilo koje je bilo otključano te su ga uz pomoć originalnog ključa koji se nalazio u kontakt bravi vozila stavili u pogon i odvezli se. Idućeg dana zaustavili su ih policijski službenici Policijske postaje Gospić, a vozilo je oduzeto i bit će vraćeno vlasniku.“, izvijestili su iz PU primorsko-goranske.

Počinjenim kaznenim djelom oštećen je 66-godišnjak za oko 1500 eura.

Zbog sumnje u počinjenje navedenog kaznenog djela, osumnjičenici su uz kaznenu prijavu predani pritvorskom nadzorniku.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari