
22-godišnja djevojka iz Pule lakše je ozlijeđena nakon što je prije nekoliko dana u jednoj teretani popila energetski napitak, izvijestila je istarska policija.
Prema dostupnim informacijama, događaj se zbio u četvrtak oko 18.40 sati, kada je policija zaprimila dojavu. Djevojka je u teretani kupila piće te je, nakon nekoliko gutljaja, osjetila peckanje u grlu, zbog čega je potražila liječničku pomoć u pulskoj bolnici.
Liječnici su utvrdili da je riječ o lakšim ozljedama, a nakon pregleda puštena je na kućnu njegu.
Neslužbeno se doznaje kako je riječ o energetskom napitku s okusom ribiza.
Policija je izuzela bocu napitka te nastavlja provoditi izvide kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog događaja.







