LAKŠE OZLIJEĐENA

ISTRA Djevojka uzela energetsko piće u teretani, zapeklo ju grlo pa završila u bolnici

22-godišnja djevojka iz Pule lakše je ozlijeđena nakon što je prije nekoliko dana u jednoj teretani popila energetski napitak, izvijestila je istarska policija.

Prema dostupnim informacijama, događaj se zbio u četvrtak oko 18.40 sati, kada je policija zaprimila dojavu. Djevojka je u teretani kupila piće te je, nakon nekoliko gutljaja, osjetila peckanje u grlu, zbog čega je potražila liječničku pomoć u pulskoj bolnici.

Liječnici su utvrdili da je riječ o lakšim ozljedama, a nakon pregleda puštena je na kućnu njegu.

Neslužbeno se doznaje kako je riječ o energetskom napitku s okusom ribiza.

Policija je izuzela bocu napitka te nastavlja provoditi izvide kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog događaja.

Iz naše mreže
Preporučeno