STAVA U ZAGREBU

Liječnik ispričao potresne detalje intervencije na A3: ‘Vozačica je na mjestu preminula’

Dvije sestre poginule su u petak ujutro u teškoj prometnoj nesreći na zagrebačkoj obilaznici, a još je jedna osoba ozlijeđena. U lančanom sudaru sudjelovala su tri vozila – dva osobna automobila i jedan kamion, a ubrzo je stigao i helikopter Hitne pomoći.

Dubrovački dnevnik javlja da je riječ o sestrama koje su putovale na vjenčanje u Slavoniju, koje je zbog tragedije otkazano. Oko 14 sati za promet je otvorena autocesta A3 u smjeru Lipovca. Kolona je duga 7 kilometara. U bolnici Dubrava zbrinuli su ozlijeđenu osobu.

Poslušajte razgovor s Adisom Keranovićem, specijalistom hitne medicine i članom hitne helikopterske službe koja je prva stigla na mjesto nesreće, piše Net.hr

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari