HOROR

Mladić nakon korona partyja divljao autom i uletio u kuću gdje su spavali majka i dijete

Foto: požega.eu

Mještani Trnovca kažu je nekolicina mladića kroz selo vozila trke

“Još uvijek ne mogu doći k sebi. Centimetri su nas dijelili od sigurne smrti, a da muž nije radio noćnu smjenu, ubio bi ga u snu”, kazala je mlada Trnovčanka.

Nesreća se dogodila u noći na petak u selu Trnovac na području Požeško-slavonske županije.

Dok su ona i njezino trogodišnje dijete mirno spavali, selom su se odvijali, kako kažu mještani za portal Požega.eu, prizori kakvih nema ni u američkim filmovima.

Mladić iz Trenkova oko ponoći je u njihovom selu napravio pravi horor. Unatoč zabrani okupljanja, on i njegovo društvo već u četvrtak navečer su krenuli s prvomajskim slavljem.

Na povratku kući velikom se brzinom iz pravca sela Draga zaletio svojom Ford Focusom u Trnovac. Izgubio je kontrolu nad vozilom te se prvo zabio u parkirani Mercedes. Od siline udarca vozilo se nastavilo nekontrolirano okretati i rušiti drveće pred sobom. Zaustavio ga je tek snažan udarac u novoizgrađeni dom mlade obitelji.

“Ne znamo kako žena nije umrla od šoka”, čude se mještani Trnovca koji jutro poslije nesreće gledaju u prizore razrušene kuće i dječjeg krevetića u kojem je tu noć spavalo dijete.

Vozač je, neslužbeno se doznaje, prošao tek s lakšim ozljedama. Završio je na stražnjem sjedalu, a iz smrskanog automobila su ga morali izvlačiti vatrogasci.

Vijesti.hr

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari