NJIH 4

Policija spriječila krijumčarenje osoba

Foto: Hrvoje Skočić/Riportal

Osumnjičenik je uz kaznenu prijavu predan pritvorskom nadzorniku, izvijestila je policija.

Policijski službenici Policijske postaje Delnice s ispostavom Čabar proveli su kriminalističko istraživanje nad državljaninom Ukrajine zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela Protuzakonito ulaženje, kretanje i boravak u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici Europske Unije ili potpisnici Šengenskog sporazuma.

Jučer u jutarnjim satima na području Ravne Gore zaustavljeno je osobno vozilo stranih nacionalnih oznaka kojim je upravljao državljanin Ukrajine dok su se u vozilu nalazila četiri strana državljana za koje je utvrđeno da su tražitelji međunarodne zaštite

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja, zbog sumnje u počinjenje navedenog kaznenog djela, osumnjičenik je uz kaznenu prijavu predan pritvorskom nadzorniku.

Iz naše mreže
Preporučeno
video dana
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari