IVKO MARIĆ

Sjećate se muškarca koji je Bartulicu vozio u Ferrariju? Sad je uhićen! Planirao napad na visokog dužnosnika Vlade RH?

Foto: Nova Tv Screenshot

Uz njega je i uhićena i supruga, također poduzetnica te su oboje jutros, nakon provedene noći kod pritvorskog nadzornika dovedeni na ispitivanje u prostorije Općinskog kaznenog državnog odvjetništva u Zagrebu

Ivko Marić (45), suvlasnik jednog zagrebačkog restorana sa živom glazbom koji je u fokus javnosti dospio nakon što je prije pola godine svojim Ferrarijem u izborni stožer Domovonskog pokreta dovezao, pa odvezao novoizabranog zastupnika u Europskom parlamentu Stephena Nikolu Bartulicu, od subote se nalazi pod ingerencijom policije, piše Jutarnji list.

Uz njega je i uhićena i supruga, također poduzetnica te su oboje jutros, nakon provedene noći kod pritvorskog nadzornika dovedeni na ispitivanje u prostorije Općinskog kaznenog državnog odvjetništva u Zagrebu zbog nedozvoljenog držanja oružja, piše Danas.hr.

Iz naše mreže
Preporučeno
video dana
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari