PRIJE PONOĆI

Tri pijana muškarca se potukla u kafiću u Glini. Jedan od njih stolicom udario policajca

Ilustracija: Riportal

Zbog počinjenih prekršaja sva trojica će biti prekršajno prijavljena sukladno Zakonu o prekršajima protiv javnog reda i mira

Trojica pijanih muškaraca u subotu 15 minuta prije ponoći u Glini su se verbalno i fizički sukobili i svi zadobili lakše ozljede, a jedan od njih je stolicom udario policajca, prenose RTL Vijesti.

Naime, prema izvješću Policijske uprave sisačko-moslavačke u sukobili su se u kafiću 30-godišnjak (2,09 promila), 27-godišnjak (2,58 promila) i 25-godišnjak (2,76 promila). Kada ih je policajac pokušao spriječiti u narušavanju javnog reda i mira, 30-godišnjak ga je udario stolicom i lakše ozlijedio.

Osumnjičeni 30-godišnjak je uz uporabu sredstva prisile uhićen te je doveden u prostorije policijske postaje, a za vrijeme uhićenja je vrijeđao i omalovažavao policijske službenike. Kako je postajala opasnost da će nastaviti s činjenjem prekršaja 27-godišnjak i 25-godišnjak su do otriježnjenja dovedeni i smješteni u posebne prostorije nadležne policijske postaje.

Zbog počinjenih prekršaja sva trojica će biti prekršajno prijavljena sukladno Zakonu o prekršajima protiv javnog reda i mira, dok je zbog sumnje u počinjeno kazneno djelo Prisila prema službenoj osobi u pokušaju osumnjičeni 30-godišnjak uz kaznenu prijavu predan pritvorskom nadzorniku ove Policijske uprave.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari
Povezani sadržaj
Nema povezanog sadržaja