Omiljeni televizijski kuhar Novu godinu dočekao u bolnici: ‘Nisam mogao doći do zraka’

Poznati zagrebački chef pripremao je novogodišnju večeru kada mu je pozlilo

Jedan od članova žirija najpoznatijeg kulinarskog showa Tri, dva, jedan, kuhaj Tomislav Špiček Novu godinu je dočekao u bolnici u predinfarktnom stanju.

Kako doznajemo, poznati zagrebački chef pripremao je novogodišnju večeru u restoranu Kaptolska klet, no zbog lošeg je zdravstvenog stanja hitno morao u bolnicu.

“Nisam mogao doći do zraka. Prepao sam se, no bit ću dobro. Nakupilo se svega”, kazao nam je Špiček kojem je dijagnosticirano predinfarktno stanje te se još uvijek nalazi u KB Merkur.
Vijesti.hr
Foto: RTL

Iz naše mreže
Preporučeno