KONFERENCIJSKA LIGA

Video | Ukoliko nemate ulaznicu, Rijeka – Paok večeras samo na RTL-u!

Uzvratnu utakmicu 4. pretkola Konferencijske lige u kojoj Rijeka dočekuje PAOK na Rujevici pogledajte u izravnom prijenosu u 19.45 na RTL-u!

U prvoj utakmici u Solunu golom Lepinjice Rijeka je držala minimalno vodstvo do 94. minute, kada ga je nesretno ispustila. Gol je primljen u samoj završnici pa su se Riječani s remijem (1:1) vratili kući.

Iako je to pozitivan rezultat za uzvrat na Rujevici, ipak će Rijeka morati pokazati bolju igru od one u drugom poluvremenu prve utakmice kada su Grci agresivnom i napadačkom igrom stegli obruč koji Riječani nisu znali probiti te su u konačnici i primili gol.

Za očekivati je da će Rijeka pokazati znalačku i mudru igru u drugom susretu te hrabro krenuti na svom terenu jer je ulog itekako velik!