ČUDO

Potopljeni Golf? Nikakav problem! Vatrogasac ga upalio iz prve i izvezao iz ledene rijeke!

U Zvorniku, Bosna i Hercegovina, vatrogasac Rade Šakotić postao je hit nakon nesvakidašnje intervencije na nabujaloj rijeci Drini. Zbog rasta vodostaja, automobili su ostali zarobljeni na gradskom parkingu, a nabujala voda brzo ih je počela nositi. Četiri automobila završila su u rijeci, a dva su se, nažalost, već nepovratno potopila.

Šakotić je opisao kako je bez oklijevanja ušao u jedan od automobila – Volkswagen Golf koji je već bio potopljen do polovice. Nakon što mu je vlasnica predala ključ, vatrogasac je predao mobitel i osobne stvari kolegama i upalio motor. Čudo je što je Golf nakon potapanja uopće mogao upaliti, no Šakotiću je to uspjelo i uspio ga je izvesti iz rijeke, a zbog čega se na društvenim mrežama nižu komentari, mahom hvalospjevi namijenjeni ovom kultnom automobilu.

  • „Nisam ni razmišljao, kada je vlasnica dala ključ, odmah sam ušao i izvukao auto,“ rekao je Šakotić, skromno dodajući: „Samo sam radio svoj posao.“

Na sreću, tijekom cijelog događaja nije bilo ozlijeđenih. Automobil je bio registriran u Bosni, a vlasnica, kako navodi Šakotić, bila je iznimno zahvalna. Njegova hrabra i neobična akcija već se prepričava po gradu, a vatrogasac je postao prava lokalna legenda zbog sposobnosti i smirenosti u teškim uvjetima.

Izvor: Adria tv

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari