Ujutro pomalo stidljivo, ali već oko podneva nad Rijekom i Kvarnerom zasjalo je puno snagom proljetno sunce. S njim, vratio se i ‘laganiji’ outfit Riječanki i Riječana
Petak, sunce, Korzo! Ne može bolje.
Najljepšom šetnicom i danas je prodefilirala rijeka šetača, a svaka od naših sugrađanki i naših sugrađana privlačili su poglede na svoj način. Ljudi su ti koji daju ritam našem gradu, i bez ovih ljudi Rijeka ne bi bila to što jest, i ono po čemu je vole Riječani ali i svi došljaci – bilo da su u ‘grad koji teče’ došli na nekoliko dana, ili su u njemu našli stalno utočište. ‘Riječki duh’ je ono po čemu se naš grad izdvaja nadaleko i naširoko, a utjelovljuju ga naše sugrađanke i sugrađani.
U galeriji fotografija našeg fotoreportera Hrvoja Skočića pogledajte koga smo sve ovoga petka sreli na Korzu



















































































































