1. RUJNA

Počinju radovi na izgradnji zida u Vinogradskoj ulici

U ponedjeljak, 1. rujna, počet će radovi na izgradnji potpornog zida u Vinogradskoj ulici na Kozali. Planirano trajanje radova je 15 dana.

Sandi d.o.o. započinje s izvođenjem radova na izgradnji zida u Vinogradskoj ulici u ponedjeljak, 1. rujna. Radovi su dio redovnog održavanja, a vrijednost investicije iznosi oko 25.000 eura.

Zbog oštećenja kolnika u Vinogradskoj ulici došlo je do manjeg klizanja površine. Kako bi se spriječila moguća aktivacija klizišta i potencijalna ugroza imovine građana, pristupilo se izgradnji zida prema izrađenom projektu. Planirano trajanje radova je oko 15 dana, ovisno o vremenskim prilikama.

Zahvaljujemo svim građanima na strpljenju i razumijevanju tijekom izvođenja radova, poručuju iz Rijeka plusa.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari