BRAVO ZRINKA!

Fantastična Zrinka Ljutić druga u slalomu Svjetskog kupa, bolja samo legendarna Shiffrin!

Zrinka Ljutić (19) ostvarila je novi sjajan rezultat!

Nakon što je u subotu u veleslalomu osvojila četvrto mjesto, što joj je rezultat karijere u toj disciplini, u nedjelju je u slalomu u Jasni imala drugo najbolje vrijeme – sa samo 14 stotinki sekunde bolja je bila prvoplasirana Mikkaela Shiffrin.

Naša skijašica je odvozila sjajne dvije vožnje, a to najbolje dokazuje činjenica da su na kraju sve druge skijašice iza Schiffrin i Ljutić imale velike zaostatke.

Druga naša sudionica današnjeg slaloma, Leona Popović, nažalost nije završila prvu vožnju.

Ljutić nakon rezultata karijere u veleslalomu:

Hrvatska skijašica Zrinka Ljutić ostvarila je u subotu 20. siječnja rezultat karijere, zauzevši četvrto mjesto u veleslalomu kojeg su skijašice vozile za Svjetski kup u Jasni, dok je pobjeda pripala Šveđanki Sari Hector. Pogledajte što je Zrinka rekla nakon utrke.