'KREĆE ANALIZA SUPARNIKA'

KONFERENCIJSKA LIGA Victor Sanchez: Spremni ćemo dočekati Omoniju

Nogometaši Rijeke u idućem krugu Konferencijske lige odmjerit će snage protiv ciparske Omonije, odlučeno je tako ždrijebom održanim u Nyonu.

– U ovoj fazi natjecanja nikad ne možete znati sve jer nemate informacija o protivniku, rekao je Victor Sanchez, trener Rijeke, nakon ždrijeba koji je Rijeci donio Omoniju, trenutno vodeću momčad ciparske prve lige.

– Nakon posljednje utakmice protiv Šahtara pogledali smo obje opcije koje smo imali, sad je prošlo neko vrijeme, u prijelaznom roku dolazi do promjene u momčadima, ali kao uvijek sve ekipe su dobre, sve ekipe koje su prošle u drugi krug mogu pobijediti bilo koju ekipu u ovom natjecanju što smo vidjeli ove sezone, rekao je trener Rijeke koja drugi dio sezone otvara gostovanjem kod Istre 1961  u utakmici 17. kola koja je prekinuta zbog magle.

– Počet ćemo detaljno analizirati suparnika, pripremit se najbolje što možemo i do utakmice ćemo biti spremni, zaključio je Victor Sanchez.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari