JOŠ TRI DANA: Donosimo vam raspored svih utakmica na Europskom prvenstvu u Francuskoj

Momčadi su razvrstane u šest skupina, a hrvatska reprezentacija je u D skupini sa Španjolskom, Češkom i Turskom

Europsko nogometno prvenstvo u Francuskoj počinje 10. lipnja utakmicom Francuska – Rumunjska.

Momčadi su razvrstane u šest skupina, a hrvatska reprezentacija je u D skupini sa Španjolskom, Češkom i Turskom. Prvu utakmicu Čačićevi odabranici igraju 12. lipnja u Parizu u Parku prinčeva u 15 sati.

RASPORED UTAKMICA

SKUPINA A
1. kolo:
10. lipnja, 21:00 Saint-Denis: Francuska – Rumunjska
11. lipnja, 15:00 Lens: Albanija – Švicarska
2. kolo:
15. lipnja, 18:00 Pariz: Rumunjska – Švicarska
15. lipnja, 21:00 Marseille: Francuska – Albanija
3. kolo:
19. lipnja, 21:00 Lille: Švicarska – Francuska
19. lipnja, 21:00 Lyon: Rumunjska – Albanija
SKUPINA B
1. kolo
11. lipnja, 18:00 Bordeaux: Wales – Slovačka
11. lipnja, 21:00 Marseille: Engleska – Rusija
2. kolo:
15. lipnja, 15:00 Lille: Rusija – Slovačka
16. lipnja, 15:00 u Lens: Engleska – Wales
3. kolo:
20. lipnja, 21:00 Saint-Etienne: Slovačka – Engleska
20. lipnja, 21:00 Toulouse: Rusija – Wales
SKUPINA C:
1.kolo:
12. lipnja, 18:00 Nica: Poljska – Sjeverna Irska
12. lipnja, 21:00 Lille: Njemačka – Ukrajina
2.kolo:
16. lipnja, 18:00 Lyon: Ukrajina – Sjeverna Irska
16. lipnja, 21:00 Saint-Denis: Njemačka – Poljska
3.kolo:
21. lipnja, 18:00 Pariz: Sjeverna Irska – Njemačka
21. lipnja, 18:00 Marseille: Ukrajina – Poljska

SKUPINA D
1.kolo:
12. lipnja, 15:00 Pariz: Turska – HRVATSKA
13. lipnja, 15:00 Toulouse: Španjolska – Češka
2.kolo:
17. lipnja, 18:00 Saint-Etienne: Češka – HRVATSKA
17. lipnja, 21:00 Nica: Španjolska – Turska
3.kolo:
21. lipnja, 21:00 Bordeaux: HRVATSKA – Španjolska
21. lipnja, 21:00 Lens: Češka – Turska

SKUPINA E
1.kolo:

13. lipnja, 18:00 Saint-Denis: Irska – Švedska
13. lipnja, 21:00 Lyon: Belgija – Italija
2.kolo:
17. lipnja, 15:00 Toulouse: Italija – Švedska
18. lipnja, 15:00 Bordeaux: Belgija – Irska
3. kolo:
22. lipnja, 21:00 Nica: Švedska – Belgija
22. lipnja, 21:00 Lille: Italija – Irska

SKUPINA F
1.kolo
14. lipnja, 18:00 Bordeauxu Austrija – Mađarska
14. lipnja, 21:00 Saint-Etienne: Portugal – Island

2. kolo
18. lipnja, 18:00 Marseille: Island – Mađarska
18. lipnja, 21:00 Pariz: Portugal – Austrija

3. kolo
22. lipnja, 18:00 Lyonu: Mađarska – Portugal
22. lipnja, 18:00 Saint-Denisu: Island – Austrija

OSMINA FINALA

25. lipnja, 15:00 Saint-Etienne, A2 – C2
25. lipnja, 18:00 Pariz, B1 – ACD3
25. lipnja, 21:00 Lens, D1 – BEF3

26. lipnja, 15:00 Lyon, A1 – CDE3
26. lipnja, 18:00 Lille, C1 – ABF3
26. lipnja, 21:00 Toulouse, F1 – E2

27. lipnja, 18:00 Saint-Denis, E1 – D2
27. lipnja, 21:00 Nica, B2 – F2

ČETVRTFINALE

30. lipnja, 21:00 Marseille, pobjednik A2 – C2 / pobjednik D1 – BEF3
1. srpnja, 21:00 Lille, pobjednik B1 – ACD3 / pobjednik F1 – E2
2. srpnja, 21:00 Bordeaux, pobjednik C1 – ABF3 / pobjednik E1 – D2
3. srpnja, 21:00 Saint-Denis, pobjednik A1 – CDE3 / pobjednik B2 – F2
POLUFINALE

6. srpnja, 21:00 Lyon
7. srpnja, 21:00 Marseille

FINALE

10. srpnja, 21:00 Saint-Denis

Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari
Povezani sadržaj
Views Views