LEGENDA!

Joško Gvardiol sve oduševio svojim komentarom nakon spektakla: ‘Što je bio Brazil’

Gvardiol se oglasio na Instagramu nakon susreta

Nogometaši Hrvatske kao veliki pobjednici izašli su iz nove drame na svjetskom prvenstvu, u četvrtfinalu je Hrvatska pobijedila Brazil nakon jedanaesteraca 4-2 (1-1, 0-0).

Nakon 0-0 u 90 minuta poveo je Brazil pogotkom Neymara u nadoknadi prvog produžetka. No, Hrvatska je izjednačila u 117. minuti nakon akcije asistenta Oršića i strijelca Petkovića, dok je potom Hrvatska slavila, još jednom, nakon jedanaesteraca.

Prije početka produžetaka, zločesti dečko nogometa, Joey Barton tweetao je Hrvatskoj: “Kakav je uspjeh za Hrvatsku da je Brazil od 200+ milijuna stanovnika dovela do produžetaka. Za zemlju od četiri milijuna stanovnika ovo je apsolutno čudesno”, piše Net.hr.

Nakon velike pobjede oglasio se jedan od heroja Hrvatske na ovom prvenstvu, Joško Gvardiol. Na Instagramu je objavio fotografiju s Marijom Pašalićem i napisao:

“Ono što je bio Brazil, to je danas Hrvatska!”