ODBOJKA, 1. B LIGA zapad

Odbojkašice Rječine u super uzbudljivoj utakmici nisu uspjele nadjačati Kostrenjanke

Odbojkašice Rječine na domaćem terenu u odlično posjećenoj utakmici nisu uspjele nadjačati odbojkašice Kostrene

OK RJEČINA – OK KOSTRENA 1:3
(19:25, 35:33, 20:25, 15:25)

DRAŽICE – Utakmica 3. kola Prve B lige zapad. 1. sudac: Fran Pavlović, 2. sudac: Mihaela Curać, zapisničar: Marta Kamauli

OK RJEČINA: (2 ROŽIC IRA, 3 AJŠIC LENA, 4 OREŠKOVIC PETRA, 5 CURAĆ DORIS, 6 KOVAĆ LARA, 7 ŠEPIČ KIARA, 8 ČABRIJAN MARIJA, 10 BOVAC LINA, 11 OREŠKOVIĆ REBEKAH NATALI, 13 VRANJEŠ TEA, 14 POROPAT NINA, 15 VUKAS LUCIJA, Libero – 17 ŠEPČIĆ KATJA, 18 NIKOL FUĆAK).
Trenerica: AMELA CURAĆ.

OK KOSTRENA: (2 BRAUT TIHANA, 3 TRNINIĆ LEONARDA, 4 HRVATIN NADA, 6 DUNDOVIĆ EMA, 7 MATIJEVIĆ IVONA, 8 GRUJIĆ SARA, 10 BRČIĆ BERNARDA, 11 VUNDERLIH ENI, 12 MIOČIĆ ANA, Libero – 15 HODAK KLARA)
Trener: BRADARIĆ ŽELJKO.

Kostrenjanke su bolje otvorile utakmicu i osvojile prvi set.

No potom je uslijedio najuzbudljiviji set utakmice kojeg su osvojile domaće igračice rezultatom 35:33. Uopće ne bi bilo čudno da smo takav set gledali u bilo kojoj utakmici višeg ranga!

Borbenost koju su pokazale obje ekipe ono je radi čega se definitivno isplati doći na utakmice. Bravo cure!

Odbojkašice Rječine su se borile i u trećem setu, a posebno se iskazala Katja Šepčić na poziciji libera koja je smirila popriličan broj jakih šuteva “pucačica” Kostrene. Rezultatska ravnoteža je trajala do kraja trećeg seta kada je domaćim igračicama malo pala koncentracija te je set ipak otišao na stranu Kostrenjanki.

U četvrtom setu kao da su se neke domaće igračice predale te su utakmicu Kostrenjanke mirno privele kraju.

Komentar nakon utakmice dala nam je jučer odlično raspoložena igračica Rječine, Katja Šepčić:

“U utakmicu smo ušle pune sportskog duha i želje za pobjedom. Utakmica je bila teška i borbena te nažalost nismo uspjele ostvariti svoj današnji cilj. Nakon trećeg seta i vodstva ekipe Kostrena 2:1, četvrti set nismo dobro otvorili i prednost protivnika je bila teško dostižna. Hvala našim navijačima na potpori. Okrećemo se sljedećoj utakmici u gostima gdje očekujemo drugu ovosezonsku pobjedu.”

Idući susret odbojkašice Rječine igraju u subotu u Pazinu.