SNIMKA NAPADA

Video | Pogledajte snimku s Rujevice: Evo trenutka u kojem Grezda šakom udara Čolaka!

Antonija Čolaka, strijelca drugog gola Rijeke u utakmici Rijeke i Osijeka (3:2), “debelo” nakon završetka utakmice šakom u glavu je udario Eros Grezda

Rijeka je velikim preokretom u drugom poluvremenu sinoć na Rujevici preokrenula vodstvo Osijeka 0:2 u svoju pobjedu 3:2 i tako se plasirala u polufinale Kupa Hrvatske u kojem će 1. kolovoza u Šibeniku za trofej igrati protiv Lokomotive.

Međutim, na veliku žalost istinskih zaljubljenika u nogomet, odigrano je i “treće poluvrijeme” i to na parkiralištu ispred svlačionica u kampu HNK Rijeke. Igrač Osijeka Eros Grezda napao je igrača Rijeka Antonija Čolaka, a sve su snimile nadzorne kamere na stadionu. Treba reći da snimka u potpunosti potvrđuje Čolakovu verziju događaja, jer prikazuje riječkog golgetera koji prolazi kraj autobusa ekipe Osijeka, a prilazi mu Grezda i udara ga u glavu.

Dobili smo snimku napada s nadzornih kamera na Rujevici.