
Aktualni hrvatski prvak HNK Rijeka ostao je jedini domaći predstavnik na europskoj sceni, a večeras u Francuskoj igra uzvrat osmine finala UEFA Konferencijska liga protiv RC Strasbourga
Nakon poraza 2:1 u prvom susretu na Rujevici, momčad koju vodi Victor Sanchez traži preokret na gostovanju – i otvorila je utakmicu na najbolji mogući način.
Rijeka je povela u 21. minuti, a strijelac je bio njezin najbolji igrač Toni Fruk. Nakon lijepe i brze akcije, Amer Gojak izborio se za povratnu loptu koju je Fruk mirno pospremio u mrežu za 1:0.
Za Fruka je to već 16. pogodak ove sezone u svim natjecanjima, dok je u Konferencijskoj ligi stigao do svog petog gola.
Utakmica je u tijeku, a Rijeka ovim rezultatom drži nadu u plasman među osam najboljih u UEFA Konferencijskoj ligi.







