Triler u Koprivnici: Zamećankama za naslov prvakinja nedostajalo nekoliko golova

Idi na originalni članak

Podravka Vegeta večeras u Koprivnici osvojila je 21. naslov prvaka države. U zadnjoj utakmici 26. kola 1. HRL za žene svladala je Zamet s 26:23 (12:10), u utakmici u kojoj su Riječanke odlično odigrale, bile stalno „tu negdje“, i cijelu utakmicu “puhale za vrat” Koprivničankama.

Oglas

Zamećankama je za naslov prvakinja igrala samo pobjeda odnosno dva boda, a najbliže iznenađenju bile su u 38. minuti (15:15) i 41. minuti (16:16), no nošene domaćom publikom igračice Podravke Vegete ipak su se do kraja utakmice uspijele rezultatski odvojiti i utakmicu privesti kraju na način kakav im je odgovarao. Ne volimo u cijelu priču upletati suce, no u oči upada podatak da su domaće igračice cijelu utakmicu odigrale bez isključenja (!), dok su Zamećanke ukupno 10 minuta igrale s igračicom manje.

Ipak, sve čestitke gostujućim rukometašicama koje su dale sve od sebe na parketu, i pružile više od 100 posto snage i umijeća kako bi eventulano došle u priliku slaviti.

Sve čestitke, nova prilika doći će vrlo brzo!

PODRAVKA VEGETA – ZAMET26:23 (12:10)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 1000. Suci: Matija Gubica i Boris Milošević (oba Osijek). Nadzornik HRS-a: Zlatko Ladić (Sračinec).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (7+0), Milenković (7+2); Čović 3, Nikšić 5, S. Šenvald, Živković 4(1), Džono 1, Nemaškalo 3, Mrđen, Papac, Dragišić, Vidak 3, Oremović, Maljak, Elez 7(5). TRENER: Goran Mrđen.

ZAMET: Strukar (-+0), Šegota (8+0); Paurević, Plahinek 2, Karlić, Jerčinović 3, Židek, Miočinović, Milošević 7(3), Toto 1, Bunić 2, Bukvić 1(1), Mičijević 7, Rajić, Masnić, Gugić. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 7(6), Zamet 6(4).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 0 minuta, Zamet 10 minuta (Jerčinović 2+2, Milošević, Bunić, Mičijević po 2).