HRVATSKA - ALBANIJA 2:2

Vatreni su još jednom pokidali živce navijačima! Albanija je izjednačila u 5. minuti sudačke nadoknade

HRVATSKA – ALBANIJA 2:2 (0:1)

HAMBURG – Utakmica 2. kola Skupine B Europskog prvenstva.

HRVATSKA: Livaković, Juranović, Šutalo, Gvardiol, Perišić, Brozović, Modrić, Kovačić, Kramarić, Majer, Petković

ALBANIJA: Strakosha – Hysaj, Ismajli, Ajeti, Mitaj – Asllani, Ramadani, Laci – Asani, Broja, Bajrami

Albanija je vodila 1:0 sve do sredine drugog poluvremena, a onda je Hrvatska u tri minute preokrenula rezultat golovima Kramarića i autogolom Gjasula. Ipak, u sučevoj nadoknadi vremena Gjasula je zabio za 2:2.

Igrač koji nam je autogolom donio vodstvo, sada nas je šokirao i iskoristio nesmotrenost u našoj obrani te zabio za 2-2.

Standings provided by Sofascore

Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti na dodavanje Ante Budimira. Samo dvije minute kasnije nakon akcije Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula je postigao autogol. U 95. minuti Gjasula postiže gol za izjednjačenje.

U ovoj skupini u četvrtak igraju Italija i Španjolska. U zadnjem kolu u ponedjeljak Hrvatska igra s Italijom.