ODRŽANO U ZADRU

VELIK USPJEH! Gimnastički klub Rijeka osvojio tri medalje na Državnom prvenstvu u gimnastici

Idi na originalni članak

Talentirani gimnastičari i gimnastičarke Gimnastičkog kluba “Rijeka” zasjali su na Višebojskom Prvenstvu Hrvatske u sportskoj gimnastici održanom u Zadru

Oglas

Ovi izvanredni sportaši i sportašice ostvarili su izniman uspjeh osvojivši 1 zlato, 2 brončane medalje i sjajno 5. mjesto u juniorskoj konkurenciji.

Seniorska kategorija bila je posebno uzbudljiva. Nika Kukuljan Frleta je s oduševljenjem podigla naslov seniorske prvakinje u Apsolutnom programu, najjačem programu na natjecanju, skupivši ukupno 45.799 bodova.

Nika Kukuljan Frleta – 1. mjesto

Njena izvedba na preskoku (11.300), dvovisinskim ručama (11.133), gredi (10.866) i parteru (12.500) osigurala joj je zlato i ostavila neizbrisiv trag na natjecanju.

U juniorskoj konkurenciji, Ani Pughel donijela je radost Gimnastičkom klubu “Rijeka” osvajanjem brončane medalje u Apsolutnom programu sa skupljenih 44.166 bodova. Njene impresivne izvedbe na preskoku (11.500), dvovisinskim ručama (8.300), gredi (11.566) i parteru (12.800) obećavaju sjajnu budućnost za ovu mladu gimnastičarku.

Ani Pughel – 3. mjesto

Gimnastičar Dominik Pleše je osvojio brončanu medalju u juniorskom višeboju s ukupno 60.100 bodova. Njegova vrhunska izvedba na parteru (11.400), konju s hvataljkama (9.100), karike (10.650), preskoku (11.650), ručama (11.600) i preči (5.700) pokazuje njegovu iznimnu predanost i vještinu.

Dominik Pleše – 3. mjesto

Osim nagrađenih medaljama, bilo je i drugih zapaženih nastupa ginnastičara Gimnastičkog kluba “Rijeka”. Juniorka Kaja Deković zauzela je 6. mjesto u slobodnom programu s 44.431 bodova, dok je mlađi junior Ivano Miljević osvojio 4. mjesto sa skupljenih 57.250 bodova.

Dodatno, gimnastičarka Stella Načinović osvojila je sjajno 5. mjesto u juniorskoj konkurenciji u slobodnom programu s fantastičnih 62.299 bodova.

Gimnastički klub “Rijeka” može biti iznimno ponosan na postignuća svojih članova na ovom prestižnom natjecanju.