Pogledajte prilog o Ženskom nogometnom klubu Rijeka nakon velikog uspjeha na jakom međunarodnom turniru

Ženski nogometni klub Rijeka već dulji niz godina uspješno radi s mladim nogometašicama ostvarajući zapažene rezultate u svim uzrasnim kategorijama

Na nedavno održanom turniru UKI kup, međunarodnom turniru održanom u organizaciji ŽNK Radomlje, riječke nogometašice ostvarili su odlične rezultate osvojivši tri treća mjesta.

Nogometašice Rijeke do devet godina u konkurenciji s Ajdovščinom, Ledinama, Pomurjem, Radomlje i Radomlje II osvojile su odlično treće mjesto uz dvije pobjede, remi i dva poraza.

Treće mjesto osvojile su i nogometašice Rijeke do 11 godina u konkureniji s Istrom 1961, Trebnjem, Osijekom i Radomljem ostvarivši dvije pobjede i dva poraza. Rijeka je pobijedila Radomlje (1:0) i Trebnje (2:0), te izgubila od Osijeka (2:4) i Istre 1961 (0:3)

Zapažen nastup ŽNK Rijeka imao je i u konkurenciji do 13 godina. Rijeka je u polufinalu izgubila od Agrama (0:2), dok je u utakmici za treće mjesto svladala Krim 2:0. Rijeka je u skupini remizirala protiv Slovana 1:1, pobijedila Trebnje 12:0, Radomlje 2:1 i Pomurje 3:0 osvojivši drugo mjesto u skupini A.

U konkurenciji do 15 godina ŽNK Rijeka nastupio je u skupini s Pomurjem i Krimom zauzevši na kraju deveto mjesto.
Rijeka je u skupini remizirala protiv Krima 0:0 i izgubila od Pomurja 1:5. U razigravanju za 9. mjesto riječke nogometašice pobijedile su Ajdovščinu 3:0 i Trebnje 2:1.

Sastavi ŽNK Rijeka

U-9: Buga Toljanić, Nina Gavrić, Lana Pranjić, Dorotea Rašidagić, Ella Kaštelan, Eliza Spajić, Stella Tonsi, Izabela Cindrić, Talia Jednaček, Leonarda Pranjić, Leona Krulčić, Vita Ćuković, Sara Jerčenović, Sara Ćatić.

U-11: Ivona Krmpotić, Sara Ćatić, Šejla Mehanović, Mara Crnković, Sara Jerčenović, Victoria Car, Luna Skerbec, Lana Pejazić, Leana Kaštigar, Nika Karabogan, Ana Kožul.

U-13: Lara Udovič, Laura Vlastelica, Marta Lukić, Ana Kožul, Margareta Kovačević, Klara Bevandić, Nika Karabogdan, Ema Šulentić, Nika Babić, Petra Mikulica, Melisa Mehanović.

U-15: Ivana Jelušić, Lucija Jović, Andrea Lukić, Emili Jurić, Mija Mišković, Klara Kurtović, Vanna Gajić, Lisa Popeškić, Doris Điđura, Greta Puklin, Ena Hajtić, Iva Pavletić, Josipa Knežević.