VAŽNA POBJEDA

Pogledajte sažetak “lude” utakmice Gorica-Rijeka 3:4! Tomić: “Ne može bez šokova”

Nogometaši Rijeke pobijedili su Goricu 4:3 u Velikoj Gorici u utakmici 27. kola Hrvatski telekom Prve lige

U pomalo nevjerojatnom raspletu Rijeka je odigrala sjajnih 70 minuta povevši 4:0 golovima Andrijaševića (11′), Drmića (13′), Murića (50′) i Čerina (64′).

Gorica se vratila u igru golovima Mitrovića (74′), Mudrinskog (84′) i autogolom Galovića (85′-ag), ali bijeli su na kraju uspjeli doći do tri boda.

U videu pogledajte sažetak utakmice

Goran Tomić nastavio je nizati sjajne rezultate na gostovanju u Velikoj Gorici, a Rijeka je prekinula niz od 980 dana bez pobjede protiv Gorice.

– Ne može bez šokova. Sedamdeset minuta smo igrali odličnu utakmicu. Pokazali smo kvalitetu i moć i uzeli bitna tri boda. Na kraju me ovo opuštanje razljutilo i ne smijemo se tako ponašati u zadnjih 20 minuta, ustvrdio je Goran Tomić.