'U NEKOME OD NAS JE LIJEK'

Video | Maleni Šimun iz Pazina treba našu pomoć: Pokrenuta je velika humanitarna akcija pronalaska darivatelja!

Dječak Šimun boluje od akutne limfoblastične leukemije i šanse za izlječenje su male ako se ne napravi transplantacija matičnih stanica. Više u video prilogu!

Nažalost, roditelji i bliža obitelj nisu podudarni darivatelji. Pozvani su svi zdravi građani od 18 do 40 godina koji se nisu upisali u registar dobrovoljnih darivatelja matičnih stanica, da se odazovu akciji prikupljanja uzoraka, kako bi pomogli Šimunu, a i ostalim oboljelima., javlja RTL.

Više pogledajte u video prilogu.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari