U KAFIĆU PLAZA

Nikica Jelavić najavio presicu u vezi kave s Kekinom: ‘Došlo je vrijeme za istinu’

‘Došlo je vrijeme za odgovor, za istinu. Ivana Kekin je lažna žrtva’, stoji u pozivu za medije

Poduzetnik Nikica Jelavić i njegov odvjetnik Anto Nobilo u petak u 12.05 u kafiću Plaza održat će konferenciju za medije. Govorit će o kavi Jelavića i pjevača Mile Kekina, o kojoj se piše tjednima i koja je postala jedna od glavnih tema u kampanji za predsjedničke izbore.

Navode da spremaju tužbu protiv Mile Kekina i njegove supruge Ivane Kekin, predsjedničke kandidatkinje stranke Možemo!, kao i koordinatorice te stranke Sandre Benčić. Do sada je stranka Možemo! posvetila nekoliko svojih press konferencija Nikici Jelaviću, sve kako bi kroz klevećenje Nikice Jelavića od svoje predsjedničke kandidatkinje stvorili žrtvu”, stoji u pozivu medijima.

‘Vrijeme za istinu’

“Došlo je vrijeme za odgovor, za istinu. Ivana Kekin je lažna žrtva. Nikica Jelavić je žrtva stranke Možemo! i njihovih nerealnih političkih ambicija. Na našoj press konferenciji bit će objavljeni materijalni dokazi koji pobijaju njihove tvrdnje. Također ćemo javno objaviti privatnu tužbu (kaznenu) i tužbu za naknadu štete protiv bračnog para Kekin i Sandre Benčić, te naš zahtjev Saboru za skidanje imuniteta u odnosu na Ivanu Kekin i Sandru Benčić, kao i najavu sljedećih poteza sve do izlaska prave istine u javnosti”, dodaje se u pozivu. Nakon konferencije održat će se domjenak.

Podsjetimo, Jelavić je prošlog petka u isto vrijeme sazvao konferenciju za medije. Zbog stravičnog napada u zagrebačkoj osnovnoj školi, u kojoj je poginulo dijete, Jelavić je u suzama odgodio svoje obraćanje.

Novinare je na televiziji iznad mikrofona dočekala slika na kojoj se nalazi šalica kave s porukom: “Kako iz ničega stvoriti lažnu žrtvu Ivanu Kekin?”, piše Net.hr.

Iz naše mreže
Preporučeno
video dana
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari