SVE ZA VATRENE

Poznate cijene ulaznica za utakmice Hrvatske uoči SP-a: Morat će se duboko posegnuti u džep

Photo: Igor Soban/PIXSELL

Hrvatsku nogometnu reprezentaciju uoči odlaska na Svjetsko prvenstvo očekuju još dvije pripremne utakmice pred domaćom publikom, a Hrvatski nogometni savez objavio je cijene ulaznica i detalje prodaje.

Vatreni će 2. lipnja igrati protiv Belgije na Stadion Rujevica, dok je susret protiv Slovenije zakazan za 7. lipnja u Varaždinu.

Prodaja ulaznica počinje 18. svibnja u 13 sati putem službenog HNS-ovog portala, a dio ulaznica bit će dostupan i na odabranim Petrolovim benzinskim postajama.

Za utakmicu na Rujevici cijene u pretprodaji kreću se od 25 eura za sjevernu i južnu tribinu pa sve do 50 eura za najskuplja mjesta na zapadu stadiona.

Pretprodajne cijene za utakmicu Hrvatska – Belgija:

  • Zapad Z6 — 50 eura
  • Zapad Z3, Z4, Z7, Z8 — 45 eura
  • Zapad Z1, Z2, Z9, Z10 — 40 eura
  • Istok sredina — 40 eura
  • Istok — 35 eura
  • Sjever/Jug — 25 eura

Ako ulaznice ostanu dostupne do dana utakmice, cijene će dodatno porasti za pet eura po kategoriji.

Objavljene su i cijene za utakmicu protiv Slovenije u Varaždinu, gdje će ulaznice stajati između 20 i 50 eura, ovisno o tribini.

HNS je uoči ovih utakmica uveo i važnu novost — ulaznice više neće biti moguće ispisivati kod kuće. Sve karte bit će dostupne isključivo putem službene mobilne aplikacije HNS-a.

Kupci će nekoliko dana prije utakmice dobiti detaljne upute putem e-maila o preuzimanju mobilnih ulaznica.

Pravo kupnje imaju isključivo hrvatski državljani, a jedna osoba može kupiti najviše četiri ulaznice, piše Net.hr.

Iz naše mreže
Preporučeno