ČEKA SE ZAKON

Galerija | STIŽE NA LJETO ILI? U Vladi tvrde da vojni rok ide po planu, ali sve je u rukama jednog čovjeka

Sjednica Vijeća za obranu održat će se kad se steknu uvjeti, poručio je ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved uoči sjednice stranačkog Predsjedništva. Vi[e u video prilogu!

Preduvjet za održavanje sjednice s predsjednikom Zoranom Milanovićem su četiri strateška dokumenta koja još nisu gotova, a među kojima je najvažniji zakon koji će definirati služenje vojnog roka. O tome očekuje li podršku predsjednika Milanovića za vojni rok, Medved je odgovorio da očekuje podršku svih relevantnih čimbenika u Hrvatskoj, piše Net.hr.

Više pogledajte u videu RTL-a.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari