PROGNOZA VREMENA

VRIJEME Stiže drastična promjena vremena, meteorologinja otkrila gdje će biti najgore

U proljeću ćemo uživati još kratko, za vikend dolazi velika promjena vremena. Snijeg je moguć i u nizinama

Vikend nam donosi naglu promjenu vremena, ali tek drugi dio vikenda pa još u subotu uživajte u proljeću. Subota prijepodne u većini predjela pretežno sunčana, bit će i toplo.

Večer donosi promjenu. Sa sjevera će rasti naoblaka, u noći na nedjelju će biti slabih oborina, jačat će vjetar sa sjevera pa će tijekom nedjelje u unutrašnjosti puhati jak, na udare i olujan sjeverni vjetar, a uz obalu jaka i olujna bura s orkanskim udarima.

U nedjelju će uz više oblaka biti i povremenih oborina, u kopnenim predjelima moguće i slabog snijega, a posvuda će se i temperatura osjetno sniziti, mjestimice dnevna i 15-ak stupnjeva niža u odnosu na subotu, piše Net.hr.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari