IGRA ROCK’N’ROLL…Električni orgazam ovog petka nastupa u Rijeci!

Foto: Goranka Matić

Kultni beogradski rockeri “Električni orgazam” vraćaju se 12. travnja 2019. u riječki Pogon kulture

Njihov najnoviji album “Gde smo sad?” iz 2018.-e godine kritika je proglasila njihovim najboljim albumom u proteklih 30 godina rada benda.

Hitove s nove ploče Gile i ekipa odsvirat će zajedno sa svojim bezvremenskim uspješnicama poput “Da si tako jaka”, “Igra rokenrol cela Jugoslavija”, “Bejbe ti nisi tu”, “Zlatni papagaj” i mnoštvom drugih.

U skoro četiri desetljeća postojanja, Električni Orgazam je postao i opstao na sceni kao jedan od najvažnijih rock bendova u regiji, uživa kultni status već od izlaska debitantskog albuma iz 1981. godine na kojem su bile pjesme poput “Nebo”, “Konobar” i “Krokodili dolaze”.

Sa “Gde smo sad?” Orgazam se vratio na početak, na te inicijalne kreativne iskre, eksperimentaciju i iskreno pankersko zanemarivanje okova bilo kakvog žanra, na stav kojim su i započeli cijelu stvar davne 1980.-e.

Ulaznice u pretprodaji po 70 kuna mogu se nabaviti na šanku The Beertije na Trsatu, u Dallas music shopu te online na www.entrio.hr.

Koncert počinje u 21 sat, a ulaz na dan koncerta će iznositi 90 kuna.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari