ZAHTJEV S KVARNERA I S GRANICA: Migranti čine štetu koju treba naplatiti! Vlada osniva fond za tu namjenu?

Photo: Ilustracija (Nikola Cutuk/PIXSELL)

Stanovnici blizu granice žele fond za nadoknadu štete koju su nanijeli migranti: “Moramo se zaključavati!”

Više u VIDEOPRILOGU:

Vlada je već dobila zahtjeve s Kvarnera da osnuje fond za nadoknadu štete koju su prouzročili migranti.

Tko nadoknađuje uništeno pitaju se i na vrgoračkom području.

Dragana Eterović

Iz naše mreže
Preporučeno