OPATIJA OVO JOŠ NIJE DOŽIVJELA! Armada priredila veličanstvenu bakljadu osvijetlivši obalnu šetnicu „ljepotice Kvarnera“

Sljavljeničkim bakljadama kojom navijačka skupina Armada u Rijeci i okolici već tjednima obilježava svojih prvih 30 godina pridružila se sinoć i Armada s Liburnije

Rasporedilo se više stotina pripadnika Armade duž opatijske dužobalne šetnice a potom nakon signala, istovremeno, podiglo stotine baklji koje su osvijetlile nebo nad Opatijom i morem.

Prizor za pamćenje, nesvakidašnja i prekrasna slika u „ljepotici Kvarnera“ koju će dugo pamtiti i Opatijci i njihovi gosti!

Iz naše mreže
Preporučeno