NIJE MU BILO SVEJEDNO?

Video | Milanoviću u Vatikanu pao mobitel pa izustio ‘riječ’ koja nije ‘primjerena’: ‘Ne bi ga trebao ovdje…’ 

Predsjednik Zoran Milanović boravi u službenom posjetu Svetoj Stolici, gdje se susreo s papom Lavom XIV. Više u video prilogu 

Milanović je pozvao papu da posjeti Hrvatsku, u privatnoj audijenciji, gdje je bio sa suprugom Sanjom Musić Milanović. Hrvatski je predsjednik Lavu XIV. darovao Misal po zakonu rimskoga dvora iz 1483., prvu hrvatsku tiskanu knjigu. 

Tijekom dana će posjetiti i Papinski hrvatski zavod sv. Jeronima, gdje će se susresti s hrvatskim studentima katoličkih sveučilišta u Rimu. 

Pogledajte što je rekao o pozivu papi te o svojim dojmovima o Lavu XIV., ali i što je slučajno izustio pred novinarima nakon što je ‘oborio’ mobitel svog glasnogovornika Nikole Jelića, piše Net.hr

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari