PRIJAVITE SE! Ovogodišnja utrka Djedova Božićnjaka prolazit će i kroz Riječki tunel, kostimi osigurani!

Foto: Ilustracija (Marko Lukunic/PIXSELL)

U ovoj utrci sudjeluju sve generacije i nije bitno tko će prvi doći na cilj. Važno je proći zadanu rutu od cca 1,5 km

4. utrka Djedova Božićnjaka održat će se u Rijeci 23. prosinca a startat će u 12 sati. Osnovni cilj utrke je promoviranje zdravog načina života, važnosti pješačenja i trčanja

U ovoj utrci sudjeluju sve generacije i nije bitno tko će prvi doći na cilj. Važno je proći zadanu rutu od cca 1,5 km. Uz profesionalne trkače, u utrku se mogu uključiti i svi oni koji se bave nekim oblikom rekreacije, pješačenjem i slično.

Start utrke planiran je u 12.00 sati.

Specifičnost ovogodišnje Utrke Djedova Božićnjaka čini i sama ruta, jer će prolaziti kroz Riječki tunel, koji je dodatna atrakcija u turističkoj ponudi grada Rijeke.

Utrke kostimiranih Djedova Božićnjaka održavaju se uglavnom u metropolama, a prva utrka održana je u Zagrebu 2014. godine. Nakon uspješnih utrka u Zagrebu i Zadru, red je i na Rijeci da pokaže koliko su brzi naši Djedovi Božićnjaci.

Za sudjelovanje u utrci potrebno je prijaviti se na stranicama utrke. Organizatori su osigurali 300 prigodnih kostima za prvih 300 prijavljenih sudionika. Svi ostali mogu sudjelovati u utrci uz uvjet da imaju prigodnu božićnu kapicu.

Prijavljene ekipe i pojedinci moći će preuzeti odijela pored glavne adventske pozornice na Korzu od 10.00 do 11.30 sati kada će započeti i prigodni program zagrijavanja za samu utrku.

Organizatori šozivaju pojedince, udruge i klubove da se aktivno uključe u utrku koja je sastavni dio ovogodišnjeg Adventa u Rijeci.

Prijave se mogu izvršiti putem on line prijavnice.

Iz naše mreže
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari