(FOTOGALERIJA) NEK` ŽALI TKO NIJE BIO! „Pola Rijeke“ danas uživalo u šetnji kostrenskom obalnom šetnicom

Druženje, zdrava šetnja, kavica ili pokoje piće na nekoj od terasa…u svemu tome danas se uživalo na kostrenskoj šetnici uz more!

Na Šetalištu Kostrenskih boraca vrvjelo je danas kao u košnici – obitelji s djecom, grupe prijatelja, zaljubljeni parovi, umirovljenici, djeca, bebe, kućni ljubimci… svi oni sjatili su se na šetnicu kako bi nakon dugog perioda oblačnog i kišnog vremena danas uhvatili malo svježeg siječanjskog zraka i pokoju sunčevu zraku.

A imalo se što i vidjeti – Kvarnerski zaljev i naše more sami po sebi jedinstvena su prirodna ljepota kojoj se ne prestajemo diviti cijeloga života, a kada se tome pribroji i začudna igra sunčevih zraka i oblaka ukupni dojam graniči s magičnim…

Kako je danas bilo u Kosteni pogledajte u našoj fotogaleriji!

Foto: Riječanin

Iz naše mreže
Preporučeno