NA A3

Audijem njemačkih tablica jurio autocestom 235 km/h! Evo koliku je kaznu dobio…

Photo: Matija Habljak/PIXSELL

Turski državljanin kretao se iz smjera Zagreba

PU sisačko-moslavačka izvijestila je kako je 28-godišnji turski državljanin našim autocestama jurio čak 235km/h. Za to je dobio 5000 kuna kazne i zabranu upravljanja na mjesec dana.

“U četvrtak, 20. kolovoza, oko 12.30 sati, na autocesti A3 Bregana-Zagreb-Lipovac zaustavljen je osobni automobil Audi, njemačkih registracija kojim je iz smjera Zagreba, brzinom od 235 km/h upravljao 28-godišnji turski državljanin.

Zbog počinjenog prekršaja prekoračenja najveće dopuštene brzine vozaču je izdan obavezni prekršajni nalog i izrečena novčana kazna od 5000 kuna te zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije na području Republike Hrvatske u trajanju od mjesec dana”, priopćila je policija.

Vijesti.hr
Iz naše mreže
Preporučeno
Video dana
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.
Komentari