VELIKI USPJEH

Video | Kastavac mjeseca lipnja je karatist Ante Matijević koji je osvojio zlato na Balkanskom prvenstvu u Beogradu

Mladi karatist Karate kluba Kastav, Ante Matijević u lipnju je osvojio zlatnu medalju na Balkanskom prvenstvu u Beogradu. Prvak u kategoriji +55 kg „U13“ time je zaslužio titulu Kastavca mjeseca.

Na natjecanju je sudjelovalo čak 1.200 karatista iz 10 zemalja, a uz Antu odlični su bili i drugi kastavski borci pa je Noeli Karlović postala viceprvakinja, a Eni Davidović osvojila 5. mjesto u svojoj kategoriji.

Ante, koji je završio 6. razred kastavske škole, našao je svoj recept za pobjede – u sportu je ustrajan, skroman i opušten, a osim pobjeda, kaže da ga najviše vesele nova prijateljstva.