ČESTITKE

Košarkaši i košarkašice u kolicima Kostrene plasirali se u prvu ligu

U Kostreni je odigrano doigravanje Prvenstva Hrvatske  2. lige. Borba za naslov prvaka pobjedniku nosila i ulazak u najviši rang natjecanja 1. ligu. Tako su košarkaši i košarkašice u kolicima Kostrene postali državni prvaci Druge lige i prvi put od osnutka plasirali se se u Prvu ligu.

U prvoj polufinalnoj utakmici Kostrena je pobijedila Koprivnicu te je u finalu snage odmjerila sa momčadi Brod 2 koji je u polufinalu pobijedio Zagreb, piše Kanal Ri.

Finalna utakmica protiv Brod 2  završila je retultatom 47:44 za ekipu KKOI Kostrene, koja je imala veliku podršku publike na tribinama. U novoj sezoni u Kostreni igrat će se prva liga!