DVORANSKO PRVENSTVO RIJEKE: Uzbudljivi U9 turnir okončan pobjedom HNK Rijeke

U jučer odigranim utakmicama Dvoranskog prvenstva Rijeke dobili smo pobjednike u još jednoj uzrasnoj kategoriji, onoj U9 – igrača rođenih 2007. godine

Pobjednici su dečki iz HNK Rijeke koji su u finalu nadigrali vršnjake NC Torete (4:0).

IMG_9241 - Copy

U izuzetno napetoj utamici za treće mjesto Škola nogometa 1. Gol nakon početnog vodstva protiv Lokomotive od 1:0 tek u zadnjoj minuti primila izjednačujući gol. Ipak u posljednjim sekundama susreta za treće mjesto, ponajbolji igrač ŠN 1. Gol Fran Peček postigao je krasan pobjednički zgoditak iz lijepo izvedenog slobodnog udarca kojeg možete pogledati OVDJE.

IMG_9243 - Copy

Najboljim igračem U9 turnira proglašen je Antonio Mrvčić iz HNK Rijeke, najbolji strijelac je Radoslav Dorian iz HNK Rijeke, a najbolji golman Ante Keko iz NC Toreta.

IMG_9236 - Copy

Proglašena je i najbolja sedmorka U9 turnira koju čine: Ante Keko – NC Toreta, Alberto Bačić – NC Toreta, Marko Preanović – HNK Rijeka, Borna Čizmarević – NK Lokomotiva, Fran Peček – ŠN 1. Gol, Antonio Mrvčić – HNK Rijeka i Dino Omerović – NK Lokomotiva.

U9 NAJBOLJIH SEDAM

Seniori su odigrali osminu finala:

NK KRK (Buršić) – NK DRAGA 1-0
NK LOŠINJ (Mance 2, Inić, Radman) – NK KLANA (M. Jerbić, G. Jerbić) 4-2
NK OPATIJA (Šuker 2, Erceg, T. Rudan) – MNK GOROVO (Kurti, Kovčalija) 4-2
NK GROBNIČAN (Miculinić 2) – NK VINODOL (Filipović, Tomić 2, Mataija,Petrinović) 2-5 (Za grobničan je igrao Ahmad Sharbini a sa tribina ga je pratio brat Anas)
NK LOVRAN (Mohorovičić, Božičić) – NK BORAC (Sedlić, Tartić, Spajić 2) 2-4
NK HALUBJAN (Miletić, Štanfel) – NK RIKARD BENČIĆ (Riza) 2-1
HNK ORIJENT 1919 (Grbac 2, Baljak, Omerović) – NK LOKOMOTIVA (Fumić 2, Jovanović 3) 4-5
NK KRALJEVICA – NK NAPRIJED (Savić, Jasprica) 0-2

Seniori – parovi četvrtine finala – 22.12.2015. godine

NK KRK – NK NAPRIJED
NK LOŠINJ – NK LOKOMOTIVA
NK BORAC – NK VINODOL
NK HALUBJAN – NK OPATIJA

U nastavku svi rezultati jučerašnjeg dana i raspored odigravanja utakmica u posljednja dva dana natjecanja.